KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Odeslat
ČLÁNKY

Není fitko jako fitko

autor: Radek Přibyl

... aneb děláme to jinak! Věřte, že to není „jen“ o kilogramech a centimetrech...dejte si pozor na nesprávný styl cvičení!

 
Autor článku
Radek Přibyl
akreditovaný fitness instruktor
www.fitlektor.cz

Od zahájení provozu mého fitness studia v Boskovicích již nějaký čas uběhl a já si uvědomuji, kolik nového a užitečného mi tato etapa přinesla. Celé je to o lidech, s nimiž se zde denně setkávám a společným úsilím napomáhám v cestě, jak si pomoci. Hlavou se mi honí myšlenky nad událostmi poslední doby, mými osobními i těmi, co se dějí lidem v okolí, protože mi přestalo fungovat zaříkávadlo “dělání, dělání všechny smutky zahání”.

Začněte naslouchat svému tělu

Denně se setkávám s muži a ženami různého věku, různých povolání i různé fyzické zdatnosti. Všichni však mají jedno společné. Chtějí změnit postoj ke svému tělu, tedy k sobě samým. Uvědomili si, že diety, léky, pochybná šarlatánství, komerční trendy ani nesprávné cvičení nevedou k úspěchu.
Každý je individualitou a má jiný životní příběh. Pochopil jsem, že se moji klienti dokázali zpomalit uprostřed vládnoucího chaosu a začali svému tělu naslouchat.

Zastavte se i vy, kdo tyto řádky čtete, a zamyslete se nad dnešním způsobem života. Veškeré výdobytky moderní doby a pohodlí či luxus na straně jedné...závist, zloba, nenávist a frustrace na straně druhé. Líbí se vám tento stav? Jste opravdu ve svých životech šťastní? Neubližujeme druhým jen proto, že se sami cítíme nenaplnění a nebaví nás téměř nic? Všichni nosíme na bedrech své osudy a emoční zátěže, které pak mohou vést k různým onemocněním. Přestaňme si nalhávat, že nadmíra léků, alkoholu a jídla nám pomůže najít vnitřní harmonii a rovnováhu. Přestaňte umírat za živa začněte žít!

Děkuji všem, kdo jste ke mně našli cestu a dáváte mi obrovskou sílu a energii do další práce. Jste moji andělé… Přeji vám všem hodně sil a chuti se poprat se vším, co chcete změnit.